Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чомонинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04350702) був реорганізований і увійшов до складу Великодобронської громади

Секретар сільської ради - Орос Ірина Степанівна

Я, Орос Ірина Степанівна народилася 10 березня 1984 року в селі Чомонин, Мукачівського району, Закарпатської області, Україна.

В 1991 році поступила в Чомонинську загальноосвітню школу І – ІІ сткупенів, яку закінчила в 1999 році. В 2001 році закінчила Баркасівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів.

В 2001 році була прийнята на посаду інспектора ВОС Чомонинської сільської ради на період декретної відпустки основного працівника, в 2004 році була звільнена у зв’язку із виходом на роботу основного працівника.

В 2004 році поступила до Мукачівського кооперативно фінансово – комерційного технікуму, який закінчила у 2006 році, за спеціальністю «Бухгалтерський облік» і здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку.

В 2005 році прийнята на посаду бухгалтера Чомонинського дошкільно навчального закладу.

З 01 березня 2010 року затверджена секретарем Чомонинської сільської ради.

06.11.2015 року обрана секретарем Чомонинської сільської ради, де працюю по теперішній час.

Адреса : 89652, Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, село Чомонин, вул. Довжа № 33.

Не одружена. Безпартійна. Не судима.

28.12.2016 року.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування